Collection: Lion Brand
Lion Brand Yarns including Rewind, Thick and Quick and more at Flock of Knitters
-
Lion Brand Wool-Ease Thick & Quick Yarn- Thaw (last 1)
Regular price $12.50Regular priceUnit price / per$19.50Sale price $12.50Sale -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Nightshade
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Oatmeal
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Thrush
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Blush Heather
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Oxford Grey
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Wheat
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Go For Fleece Sherpa Yarn Gold
Regular price $21.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Go For Fleece Sherpa Yarn Black
Regular price $21.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Fishermen's Wool Yarn Oak Tweed
Regular price $25.90Regular priceUnit price / per$32.90Sale price $25.90Sale -
Lion Brand Rewind Yarn Rose Mahogany
Regular price $10.90Regular priceUnit price / per$13.90Sale price $10.90Sale -
Lion Brand Rewind Yarn Marbles
Regular price $10.90Regular priceUnit price / per$13.90Sale price $10.90Sale -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Antler
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Koi
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Cranberry
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Go For Fleece Sherpa Yarn Fern
Regular price $21.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Fishermen's Wool Yarn Oatmeal
Regular price $25.90Regular priceUnit price / per$32.90Sale price $25.90Sale -
Lion Brand Fishermen's Wool Yarn Brown Heather
Regular price $25.90Regular priceUnit price / per$32.90Sale price $25.90Sale -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Tawny Port
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per -
Lion Brand Wool-Ease Yarn Flint
Regular price $11.90Regular priceUnit price / per